Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kommipakend

5 Principles

Kommipakend 5 põhimõtet on naljakate ja ebatavaliste kommide pakendite sari, millel on vääna. See tuleneb kaasaegsest popkultuurist endast, peamiselt Interneti popkultuurist ja Interneti-meemidest. Igas pakendikujunduses on lihtne äratuntav tegelane, kellega inimesed saavad suhestuda (lihaseline mees, kass, armukesed ja nii edasi), ning seeria 5 lühikest inspireerivat või naljakat tsitaati tema kohta (siit ka nimi - 5 põhimõtet). Paljudes tsitaatides on ka popkultuurilisi viiteid. See on tootmises lihtne, kuid visuaalselt ainulaadne pakend ja seda on sarjana lihtne laiendada

Projekti nimi : 5 Principles, Disainerite nimi : Anton Shlyonkin, Kliendi nimi : Tasty Help.

5 Principles Kommipakend

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.