Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käekell

Sorriso

Käekell “Sorriso” kellale meeldib teie naeratust näha! Peate sellele kellale naeratama, siis naeratus skannitakse, diafragma avaneb ja kella nägu näitab teile aega. LCD-ekraan, millele on käed külge pandud, näitab erinevaid pilte niipea, kui diafragma avaneb. Nagu saite teada, sisaldab “Sorriso” LCD-ekraani, naeratusetuvastuse andurit ja diafragmaatilist tahvlimehhanismi. Selle kella loosung on "Ole õnnelik igal eluhetkel".

Projekti nimi : Sorriso, Disainerite nimi : Mehrdad Khorsandi, Kliendi nimi : Mehr Design.

Sorriso Käekell

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.