Disainiajakiri
Disainiajakiri
Maja

Dezanove

Maja Arhitekti inspiratsioon tuli “bateade” taasväärtustatud eukalüptipuust. Need on rannakarpide rannakarbitootmise platvormid ja moodustavad Hispaania Ria da Arousa väga olulise kohaliku tööstuse. Nendel platvormidel kasutatakse eukalüptipuitu ja piirkonnas on selle puu pikendusi. Puidu vanust ei varjata ning erinevate aistingute loomiseks kasutatakse puidu erinevaid väliseid ja sisemisi külgi. Maja proovib laenata ümbruse traditsioone ja neid kujunduses ning detailideni läbi jutustatud loo kaudu paljastada.

Projekti nimi : Dezanove, Disainerite nimi : iñaki leite, Kliendi nimi : YourArchitectLondon.

Dezanove Maja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.