Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veebirakendus

Batchly

Veebirakendus Pakkimata SaaS-põhine platvorm võimaldab Amazoni veebiteenuste (AWS) klientidel oma kulusid vähendada. Toote veebirakenduse kujundus on ainulaadne ja ahvatlev, kuna see võimaldab kasutajal täita erinevaid funktsioone ühest kohast ilma lehelt lahkumata ning kaalub ka kõigi administraatoritele oluliste andmete linnulennult kuvamist. Tähelepanu on pööratud ka toote tutvustamisele oma veebisaidi kaudu ja selle eesmärk on suhelda oma USP-ga esimese 5 sekundi jooksul ise. Siin kasutatud värvid on erksad ning ikoonid ja illustratsioonid aitavad veebisaidi interaktiivseks muuta.

Projekti nimi : Batchly, Disainerite nimi : Lollypop Design Studio, Kliendi nimi : Batchly.

Batchly Veebirakendus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.