Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgustus

plUsminus

Valgustus Ainulaadne valgusti pluss seda saab pöörata, teisaldada, eemaldada või valgustite funktsionaalseid elemente kohale toimetada. Absoluutselt igaüks saab lampi oma äranägemise järgi reguleerida ja koguda baari kohal ekraani või valgustust, luksuslikku lühtrit või töölampi, dekoratiivset paigaldust või põrandalampi. Materjal Klaas, vask, pronks suurepärase eseme isikupärastamine. Ühe elemendi suurus on 500 x 50 x 50

Projekti nimi : plUsminus, Disainerite nimi : Taras Zheltyshev, Kliendi nimi : TarasovDesign.

plUsminus Valgustus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.