Disainiajakiri
Disainiajakiri
Volditavad Prillid

Blooming

Volditavad Prillid Sonja prillide disain oli inspireeritud õitsevatest lilledest ja varajasetest prilliraamidest. Looduse orgaaniliste vormide ja prilliraamide funktsionaalsete elementide ühendamisel töötas disainer välja kabrioleti, mida saab hõlpsasti käsitseda, andes mitu erinevat välimust. Samuti oli toode disainitud praktilise voltimisvõimalusega, kandes kandekotis võimalikult vähe ruumi. Objektiivid on toodetud laserlõigatud pleksiklaasist, millel on Orchide lillejäljed, ja raamid on valmistatud käsitsi, kasutades 18 k kullatud messingit.

Projekti nimi : Blooming, Disainerite nimi : Sonja Iglic, Kliendi nimi : Sonja Iglic.

Blooming Volditavad Prillid

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.