Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elamukorter

Urban Oasis

Elamukorter Projekt loob elukeskkonna elanikega suhtlemiseks ja kajastab nende eluviisi. Ruumijaotuse ümberkorraldamisega luuakse vahekoridor, mis toimib neutraalse ruumi ja ristmikuna, kus pereliikme elud ja erinevad isiksused haakuvad. Selles projektis on elanike isiklikud tegelased kujunduse võti ja sügavalt ruumi sisenenud, kajastades selle projekti peamist kujundusfilosoofiat. Seetõttu peegeldab see elukoht elustiili, integreerides elamisviisi interjööri.

Projekti nimi : Urban Oasis, Disainerite nimi : Ya Chieh Lin and Shih Feng Chiu, Kliendi nimi : Urban Shelter Interiors Ltd..

Urban Oasis Elamukorter

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.