Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran Ja Baar

Kopp

Restoran Ja Baar Restorani kujundus peab olema klientidele atraktiivne. Interjöörid peavad olema värsked ja atraktiivsed kujunduse tulevikutrendide osas. Materjalide tavatu kasutamine on üks viis, kuidas hoida kliente dekoratsioonidega kursis. Kopp on restoran, mis kujundati selle mõtte järgi. Kopp tähendab kohalikus goani keeles klaasi jooki. Joogi segamisel moodustatud mullivann visualiseeriti selle projekti kavandamisel kontseptsioonina. See kujutab mustrite genereerimise mooduli kordamise disainifilosoofiat.

Projekti nimi : Kopp, Disainerite nimi : Ketan Jawdekar, Kliendi nimi : Kopp.

Kopp Restoran Ja Baar

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.