Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõnumiteenus

Moovin Card

Sõnumiteenus Moovin Card on uuenduslik QR-koodil põhinev sõnumivahetuse tööriist, mis on kombinatsioon õnnitluskaardist ja videosõnumist. Moovin võimaldab kasutajatel luua ja manustada füüsiliste õnnitluskaartidele Moovini rakendusega loodud isikupärastatud foto- ja videosõnumeid. Videosõnumid on seotud QR-koodidega, mis on juba kaartidele sisse trükitud. Saaja peab video vaatamiseks lihtsalt QR-koodi skannima. Moovin on ainulaadne sõnumipakkimise teenus, mis aitab toimetada teie tunnetega, mida on üksi sõnadega raske väljendada.

Projekti nimi : Moovin Card, Disainerite nimi : Uxent Inc., Kliendi nimi : Moovin.

Moovin Card Sõnumiteenus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.