Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraan

Moon

Kraan Selle kraani orgaaniline ilme ja kõverate pidevus oli inspireeritud kuu poolkuu faasist. Moon Vannisegisti ühendab ainulaadse kujuga nii kere kui ka käepideme. Segisti põhjast tõuseb ümmargune ristlõige väljavoolutoruni, moodustades Kuusegisti profiili. Puhas lõige eraldab keha käepidemest, hoides selle mahu kompaktseks.

Projekti nimi : Moon, Disainerite nimi : David Grifols, Kliendi nimi : MOS.

Moon Kraan

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.