Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

La Boca Centro

Restoran La Boca Centro on kolmeks aastaks piiratud baari- ja toidusaal, mille eesmärk on arendada kultuurivahetusi Hispaania ja Jaapani köögi teemadel. Toredas Barcelonas külastades on meie linnakujundus inspireerinud kaunist linna lisandumist ja suhtlemist rõõmsameelsete, helde südamega Kataloonia inimestega. Täieliku reprodutseerimise nõudmise asemel keskendusime originaalsuse jäädvustamiseks osaliselt lokaliseerimisele.

Projekti nimi : La Boca Centro, Disainerite nimi : Aiji Inoue, Kliendi nimi : La Boca Centro.

La Boca Centro Restoran

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.