Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kellakujulised Rakendused

TTMM for Fitbit

Kellakujulised Rakendused TTMMi kellarakendused pakuvad aega futuristlikus, abstraktses ja minimaalses stiilis. Fitbit Versa ja Fitbit Versa Lite jaoks mõeldud 40 kella küljest koosnev kollektsioon muudab nutikellad ainulaadseteks ajamasinateks. Kõigil mudelitel on värvide eelseaded ja komplikatsiooniseaded, mida juhitakse ekraanil kuvatava muutmise funktsiooni abil. Mõni disain on lisaks varustatud stopperi, taimeri, äratuse või taskulambi funktsiooniga. Kogumiku inspiratsioon on pärit ulmefilmidest ja filmist "Man Machine". ja "arvutimaailm" albumid, koostanud Kraftwerk.

Projekti nimi : TTMM for Fitbit, Disainerite nimi : Albert Salamon, Kliendi nimi : TTMM.

TTMM for Fitbit Kellakujulised Rakendused

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.