Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

Liquid

Laud Vedelik on kerge ja tugev moodne lauakujundus, mis on inspireeritud looduses leiduvatest dünaamilistest ja vedelatest struktuuridest. Lauakujundusi on juba palju, sisuka kujunduse loomine on keeruline. Kuid vedelik pole teie tavaline laud, valides kvaliteetse E-kiudklaasiga rikastatud epoksiidi, mitte ainult ei näe laud kerge, vaid see kaalub ainult 14 kilo. Selle ja ajatu disaini tulemusel saate seda hõlpsalt igas ruumis ringi liigutada.

Projekti nimi : Liquid, Disainerite nimi : Mattice Boets, Kliendi nimi : Mattice Boets.

Liquid Laud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.