Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tempel

Carimbo

Tempel Tempel omaniku ja tema töö tuvastamiseks ning kõikjale kaasavõtmiseks. Alguses oli eesmärk leida viis offline maailmale lähenemiseks. Midagi visiitkaarti, ainult klassilisem, odavam ja keskkonnasõbralikum. Nii et valik oli tempel (karimbo). Allkiri. Selle sisemine osa tähistab Igori segaseid ja kauneid loomeprotsesse, ümar raam aga ümbritseb seda sujuvalt ja annab sellele eesmärgi. Need kaks kombineeritud tekstuuri moodustavad tindi, millest tint läbi voolab, pakkudes täiuslikku tuge tema isiklikule kaubamärgile. Lõpuks kirjutab Minion Pro graatsiliselt kontaktteabe.

Projekti nimi : Carimbo, Disainerite nimi : Igor Pinheiro, Kliendi nimi : Igor Pinheiro.

Carimbo Tempel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.