Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fuajee Ruum

Liantan Shi

Fuajee Ruum Suure skulpturaalse kuju rakendamine ruumi ümberkujundamiseks ja visuaalse fookuse loomiseks Esiteks tehke sissepääsukõrgusel suur puittekstuuriga kõverjooneline lagi ja moodustage kõvera põhjas alus. Siis paremal pool on võllikolonn kaunistatud ellipsiks ja pinda ümbritseb kolm lootose kroonlehte. Visuaalses elamuses on see nagu "lootustandev lootos", mis kannab kogu fuajee ruumi.

Projekti nimi : Liantan Shi, Disainerite nimi : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Kliendi nimi : B.P.S design.

Liantan Shi Fuajee Ruum

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.