Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näitus

LuYu

Näitus Kunst mõjutab elu ja elu toob kunsti põhjaliku kajastamise ja tõlgendamise. Kunsti ja elu vaheline kaugus võib olla igapäevane pendelrong. Kui sööte iga sööki hoolikalt, saate oma elu muuta kunstiks. Kujundaja looming on ka kunst, mis on toodetud tema enda mõtetega. Tehnika on tööriist ja väljend on tulemus. Ainult mõtetega tehakse tõesti häid tegusid.

Projekti nimi : LuYu, Disainerite nimi : Ran Tian, Kliendi nimi : Utien Architectural Space Design Co.,LTD..

LuYu Näitus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.