Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögilaud

Aks Sconcentrico

Söögilaud Dolomiitides esinev karstilise erosiooni loodusnähtusest inspireeritud laud Karren. Carrara vääriskividest marmorist valmistatud objekti kontseptsioon tähistab mäe ilu ja haprust. Soonte sisse on paigutatud teraskuulid, mis sümboliseerivad aja jooksul marmorit erodeerivat veevoolu. Ühte objekti suletud ilu, haprus, dünaamilisus ja energia.

Projekti nimi : Aks Sconcentrico, Disainerite nimi : Ascanio Zocchi, Kliendi nimi : Marmomac Verona Italy.

Aks Sconcentrico Söögilaud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.