Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

TER

Restoran TER on restoranikontseptsioon, mis töötati välja pärast Art Sella metsaõnnetust Malga Costa linnas, Itaalias. Õnnetus tõi esile küsimuse - mis tunne on "stabiilses" ruumis? Füsioloogiliselt ja füüsiliselt. Kuidas saaks pärast avarii kogemist kosmose tagasi tuua? Restoran sulandub selle ümbrusesse, toimides maastiku veel ühe kivina. Seda eristab selle keskmest tekkiv suits, mis loob meelituse ja intriigide tunde. See on vaatepilt, mis tõmbab inimesi keskuse poole - taastades Art Sella põhiolemuse.

Projekti nimi : TER, Disainerite nimi : Coral Mesika, Kliendi nimi : COCO Atelier.

TER Restoran

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.