Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kinnisvara Müügikeskus

MIX C SALES CENTRE

Kinnisvara Müügikeskus t on kinnisvara müügikeskus. Algne arhitektuurivorm on klaasist ruudukujuline kast. Üldist sisekujundust saab vaadata hoone välisküljest ja sisekujundus kajastub täielikult hoone kõrguses. Seal on neli funktsiooniala, multimeediumekraani ala, mudeli kuvari ala, läbirääkimiste diivanipiirkond ja materjalide kuvamise ala. Neli funktsiooniala on hajutatud ja eraldatud. Niisiis rakendasime terve ruumi ühendamiseks lindi, et saavutada kaks kujunduskontseptsiooni: 1. funktsioonipiirkondade ühendamine 2. hoone kõrguse moodustamine.

Büroohoone

FLOW LINE

Büroohoone Kohapealne ruum on hoone välisseina tõttu ebakorrapärane ja kõver. Seetõttu rakendab disainer antud juhul vooluliinide kontseptsiooni lootuses tekitada voolutunnet ja lõpuks muundada need voolavateks liinideks. Esiteks lammutasime avaliku koridori külgneva välisseina ja rakendasime kolme funktsiooniala, Kolme ala ringlemiseks kasutasime vooluliini ja vooluliin on ka sissepääs väljast. Ettevõte on jagatud viieks osakonnaks ja nende esindamiseks kasutame viit rida.

Disain / Müüginäitus

dieForm

Disain / Müüginäitus Näitus "dieForm" on nii innovaatiline nii kujunduse kui ka uudse tegevuskontseptsiooni abil. Kõik virtuaalse müügisalongi tooted on füüsiliselt ekraanil. Külastajaid ei sega toote eest ei reklaami- ega müügipersonal. Lisateavet iga toote kohta leiate multimeediumekraanidelt või QR-koodi kaudu virtuaalsest müügisaalist (rakendus ja veebisait), kus tooteid saab ka kohapeal tellida. Kontseptsioon võimaldab tutvustada põnevat tootevalikut, rõhutades samas toodet, mitte kaubamärki.

Ülemaailmne Messiboksi Disain Toyotale

The Wave

Ülemaailmne Messiboksi Disain Toyotale Inspireerituna Jaapani põhimõttest "aktiivne rahulik", ühendab disain ratsionaalsed ja emotsionaalsed elemendid üheks tervikuks. Arhitektuur näeb väljastpoolt minimalistlik ja rahulik. Siiski võite tunda sellest kiirgavat tohutut jõudu. Selle loitsu all libisete uudishimulikult sisemusse. Sisse astudes leiate end üllatavast energiast pakatavast keskkonnast, mis on täis suuri meediumiseinu, mis näitavad energilisi, abstraktseid animatsioone. Nii saab stend külastajatele meeldejääva elamuse. Kontseptsioon kujutab asümmeetrilist tasakaalu, mida leiame looduses ja Jaapani esteetika keskmes.

Pood

Family Center

Pood Pika (30 meetri) esiseina sulgemiseks on mõned põhjused. Üks oli see, et olemasoleva hoone kõrgus oli tõesti ebameeldiv ja mul polnud luba seda puudutada! Teiseks sain esifassaadi sulgedes 30 meetrit seinapinda. Minu igapäevase vaatlusstatistika uuringu kohaselt otsustasid enamus ostjaid uudishimu pärast minna poodi ja vaadata, mis selle fassaadi taga toimub.

Restoran

Lohas

Restoran Mässu loendur Urban Beat'ile. Baas asub tiheda liiklusega ristmikul. Üldise ruumilise planeeringu eesmärk on luua rahulik ja rahulik tempo, mis justkui ajendaks aeglustama ja kiiretempolises linnaelus nautima iga hetke siin ja praegu. Keskmise planeerimise kaudu moodustatud avatud ruum jagab ruumi erinevate funktsioonide alusel. Toteemilaadsed ekraanid lisavad õrnale ruumilisele õhkkonnale pisut kaasasündinud mängulisust.