Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran Ja Baar

Kopp

Restoran Ja Baar Restorani kujundus peab olema klientidele atraktiivne. Interjöörid peavad olema värsked ja atraktiivsed kujunduse tulevikutrendide osas. Materjalide tavatu kasutamine on üks viis, kuidas hoida kliente dekoratsioonidega kursis. Kopp on restoran, mis kujundati selle mõtte järgi. Kopp tähendab kohalikus goani keeles klaasi jooki. Joogi segamisel moodustatud mullivann visualiseeriti selle projekti kavandamisel kontseptsioonina. See kujutab mustrite genereerimise mooduli kordamise disainifilosoofiat.

Elumaja

DA AN H HOUSE

Elumaja See on kohandatud elukoht, mis põhineb kasutajatel. Siseruumides asuv avatud ruum ühendab elutoa, söögituba ja õpperuumi vabatranspordi voo kaudu ning lisaks toob see rõdu rohelisust ja valgust. Eksklusiivse värava lemmiklooma jaoks võib leida iga pereliikme toas. Tasane ja takistamatu liiklusvoog on tingitud ukselävevabast konstruktsioonist. Ülaltoodud kujunduse põhirõhk peab olema kavandatud vastama kasutajaharjumustele, ergonoomilisele ja loomingulisele ideekombinatsioonile.

Ilusalong

Shokrniya

Ilusalong Projekteerija eesmärk oli luksuslik ja inspireeriv keskkond ning luua erinevate funktsioonidega eraldi ruumid, mis on samal ajal kogu struktuuri osad. Projekti idee arendamiseks valiti beež värv Iraani üheks luksusvärviks. Ruumid kuvatakse kasti kujul kahes värvitoonis.Need kastid on suletud või poolsuletud ilma akustiliste ja haistmishäireteta.Kliendil on piisavalt ruumi privaatse kõnnitee läbimiseks.Piisav valgustus, õige taimevalik ja sobiva varjundi kasutamine muude materjalide värvid olid olulised väljakutsed.

Restoran

MouMou Club

Restoran Olles Shabu Shabu, võtab restorani kujundus kasutusele puidu, punase ja valge värvi, et esitada traditsiooniline tunne. Lihtsate kontuurjoonte kasutamine jätab klientide visuaalse tähelepanu kuvatavatele toidu- ja dieedisõnumitele. Kuna toidu kvaliteet on peamine mure, on restoran kujundatud värskete toiduainete turu elementidega. Suure värske toidu leti turu taustal kasutatakse ehitusmaterjale, näiteks tsemendiseinu ja põrandat. See seadistus simuleerib tegelikke turuostutegevusi, kus kliendid saavad enne valikute tegemist näha toidu kvaliteeti.

Kunstikauplus

Kuriosity

Kunstikauplus Kuriosity hõlmab veebipõhist jaemüügiplatvormi, mis on ühendatud selle esimese füüsilise kauplusega, kus on saadaval valik moodi, disaini, käsitsi valmistatud tooteid ja kunstiteoseid. Enam kui tavaline jaemüügikauplus, on Kuriosity kujundatud kureeritud avastuskogemuseks, kus kuvatavatele toodetele on lisatud veel üks kiht rikkalikku interaktiivset meediat, mis on mõeldud kliendi meelitamiseks ja temaga suhtlemiseks. Kuriosity ikooniline lõpmatusboksi aken muudab värvi meelitamiseks ja kui kliendid mööda kõnnivad, siis näib lõpmatu klaasiportaali taga karpides olevad peidetud tooted süttivad, kutsudes neid sisse astuma.

Segakasutusega Hoone

GAIA

Segakasutusega Hoone Gaia asub äsja kavandatud valitsuse hoone lähedal, mis hõlmab metroopeatust, suurt kaubanduskeskust ja linna tähtsaimat linnaparki. Segakujuline hoone oma skulpturaalse liikumisega toimib loova atraktiivina nii kontorite kui ka elamispindade elanikele. See nõuab muudetud sünergiat linna ja hoone vahel. Mitmekesine programmeerimine haarab kogu päeva aktiivselt kohalikku kangast, saades katalüsaatoriks sellele, mis varsti paratamatult levialaks saab.