Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügiesindus

The Curtain

Müügiesindus Selle projekti kavandamisel on ainulaadne lähenemisviis metallvõrgu kasutamiseks lahendusena praktiliseks ja esteetiliseks otstarbeks. Läbipaistev metallvõrk loob kardinakihi, mis võib hägustada piiri sise- ja välisruumi - halli ruumi vahel. Läbipaistva kardina loodud ruumi sügavus loob rikkaliku ruumilise kvaliteedi. Poleeritud roostevabast terasest metallvõrk varieerub erinevates ilmastikutingimustes ja erineval päevaperioodil. Elegantse maastikuga Meshi peegeldus ja läbipaistvus loob rahuliku hiina stiilis ZEN-i ruumi.

Elumaja

Boko and Deko

Elumaja See on maja, mis võimaldab elanikel otsida oma emotsioonidele vastavat asukohta, selle asemel, et määrata mööbli abil ette nähtud tavaliste majade asukoht. Erinevate kõrgustega põrandad on paigaldatud pikkadesse tunnelikujulistesse ruumidesse põhjas ja lõunas ning ühendatud mitmel viisil, mis on andnud rikkaliku siseruumi. Selle tagajärjel tekitab see mitmesuguseid atmosfääri muutusi. Seda uuenduslikku disaini väärib kõrge tunnustus, kui austatakse seda, et nad vaatavad koduse mugavuse ümber, pakkudes samas tavaelus elamisele uusi probleeme.

Bistroorestoran

Gatto Bianco

Bistroorestoran Mänguline segu retrojuttudest selles tänavabistroodes, mis hõlmab erinevaid ikooniliste stiilide sisustusi: vintage Windsori armatuurid, Taani retro tugitoolid, Prantsuse tööstustoolid ja Loft nahktooted. Hoone koosneb pilk-akende kõrval räbal-šikkast tellistest sammastest, pakkudes maalähedases vibratsioonis päikeselises ümbruses, ja lainepapist metallist lae all olevad ripatsid toetavad ümbritsevat valgustust. Kassipoja metallist kunstmurd turbadel ja jooksmine puu alla peitmiseks köidab tähelepanu, kajastades värvilist puiduga tekstureeritud tausta, erksat ja animeeritud.

Ajalooline Hoone Renoveerimine

BrickYard33

Ajalooline Hoone Renoveerimine Ehkki Taiwanis on selliseid hoonete ajaloolise renoveerimise juhtumeid, kuid sellel on ajalooline tähendus, on see varem suletud koht, nüüd avatud kõigi ees. Saate siin süüa teha, siin jalutada, esineda, siin loodust nautida, siin muusikat kuulata, loenguid pidada, pulmi pidada ja isegi äsja lõppenud BMW ja AUDI autoesitlus, kus on palju funktsioone. Siit leiate mälestusi eakatest, kes võivad mälestusi luua ka nooremast põlvkonnast.

Elumaja Sisekujundus

Urban Twilight

Elumaja Sisekujundus See ruum on täis projektirikkust, arvestades projektis kasutatud materjale ja detaile. Selle korteri plaan on õhuke Z-kujuline, mis iseloomustab ruumi, kuid on ühtlasi väljakutse üürnike laia ja helde ruumitunnetuse tekitamiseks. Kujundaja ei pakkunud avatud ruumi järjepidevuse vähendamiseks seinu. Selle toimingu abil võtab interjöör vastu looduslikku päikesevalgust, mis valgustab ruumi õhkkonna loomiseks ning muudab ruumi mugavaks ja avaraks. Viimistletud detailid täpsustavad ruumi ka peente puudutustega. Metall ja loodusmaterjalid kujundavad kujunduse kompositsiooni.

Ratsapaviljon

Oat Wreath

Ratsapaviljon Ratsapaviljon on osa vastloodud ratsakeskusest. Objekt asub kultuuripärandil ja on näituse ajaloolise ansambli kultuuripiirkonnaga kaitstud. Peamine arhitektuuriline kontseptsioon on massiivsete kapitaliseinte välistamine läbipaistvate puidust pitsielementide kasuks. Fassaadikaunistuse peamine motiiv on stiliseeritud rütmiline muster nisukõrvade või kaera kujul. Õhukesed metallist sambad toetavad peaaegu märkamatult liimitud puitkatuse valguskiiri, mis tõusid üles, koos viimistlusega hobuse pea stiliseeritud silueti kujul.