Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong

Segmentation

Müügisalong Kingade pehmeid jooni ei saa koha tõlgendamisel tähelepanuta jätta. Et esindada teist rühma elegantseid kingi, mis selles kohas välja paistavad, teise kihi lagi ja kaheksa eksklusiivse disainiga valgustuskomponent, loovad meeleolu, samal ajal aga tunnevad end selles kohas amorfse joonega.

Projekti nimi : Segmentation, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

Segmentation Müügisalong

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.