Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jõulukaart

Season´s Greetings

Jõulukaart Paber on valmistatud 100% puuvillast, millel on oma pehmuse tõttu meeldiv puudutus, rõhutades seost moega. Kaardi selge ja stiilne kujundus rõhutab CBRi kui kaasaegsete vabaajarõivaste juhtivettevõtte identiteeti. Punase ninaga põhjapõder Rudolph ühendab endas äri ja jõule: esmapilgul pole tema sarved muutumatud, ainult teine vaade näitab riidepuu väikesemahulist muutust. Selle detaili kõrval paljastab sall moefirma iseloomu.

Projekti nimi : Season´s Greetings, Disainerite nimi : Jens Lattke, Kliendi nimi : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Jõulukaart

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.