Disainiajakiri
Disainiajakiri
Interaktiivne

MinYen Hsieh Portfolio

Interaktiivne MinYen Hsieh on auhinnatud interaktiivne disainer ja loovtehnoloog, kes keskendub erinevate New Yorgis asuvate platvormide visuaalsele / interaktsiooni kujundamisele. Kaldun töötama rea uurimuslike ideede ja kontseptsioonide kallal, millel on erinev kestus ja tähtsus. Minu teosed kajastavad minu kontseptsioone läbi erinevate interaktiivsete lugude jutustamise viiside. Kui kasutajad minu interaktiivsest maailmast läbi käivad, saavad nad aru kontseptsioonist, mida räägin ja loovad oma lood ja mälestused.

Projekti nimi : MinYen Hsieh Portfolio, Disainerite nimi : MinYen Hsieh, Kliendi nimi : .

MinYen Hsieh Portfolio Interaktiivne

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.