Disainiajakiri
Disainiajakiri
Külglaud

una

Külglaud sujuv integratsioon on una tabeli põhiolemus. karastatud klaaspinna hälliks on kokku kolm vahtravormi. Materjalide ja nende võimaluste intensiivse kaalumise tulemus, vastupidav, kuid samas õhulise välimusega ja uskumatult kerge, on see tasakaalukuse ja armu kehastus.

Projekti nimi : una, Disainerite nimi : Conor McDonald, Kliendi nimi : conor mcdonald creative.

una Külglaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.