Disainiajakiri
Disainiajakiri
Külglaud

una

Külglaud sujuv integratsioon on una tabeli põhiolemus. karastatud klaaspinna hälliks on kokku kolm vahtravormi. Materjalide ja nende võimaluste intensiivse kaalumise tulemus, vastupidav, kuid samas õhulise välimusega ja uskumatult kerge, on see tasakaalukuse ja armu kehastus.

Projekti nimi : una, Disainerite nimi : Conor McDonald, Kliendi nimi : conor mcdonald creative.

una Külglaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.