Disainiajakiri
Disainiajakiri
Külglaud

una

Külglaud sujuv integratsioon on una tabeli põhiolemus. karastatud klaaspinna hälliks on kokku kolm vahtravormi. Materjalide ja nende võimaluste intensiivse kaalumise tulemus, vastupidav, kuid samas õhulise välimusega ja uskumatult kerge, on see tasakaalukuse ja armu kehastus.

Projekti nimi : una, Disainerite nimi : Conor McDonald, Kliendi nimi : conor mcdonald creative.

una Külglaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.