Disainiajakiri
Disainiajakiri
Disain / Müüginäitus

dieForm

Disain / Müüginäitus Näitus "dieForm" on nii innovaatiline nii kujunduse kui ka uudse tegevuskontseptsiooni abil. Kõik virtuaalse müügisalongi tooted on füüsiliselt ekraanil. Külastajaid ei sega toote eest ei reklaami- ega müügipersonal. Lisateavet iga toote kohta leiate multimeediumekraanidelt või QR-koodi kaudu virtuaalsest müügisaalist (rakendus ja veebisait), kus tooteid saab ka kohapeal tellida. Kontseptsioon võimaldab tutvustada põnevat tootevalikut, rõhutades samas toodet, mitte kaubamärki.

Projekti nimi : dieForm, Disainerite nimi : Gessaga Hindermann GmbH, Kliendi nimi : Stilhaus G, Rössliweg 48, CH-4852 Rothrist.

dieForm Disain / Müüginäitus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.