Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hariduse Jaoks Eemaldatav Seade

Unite 401

Hariduse Jaoks Eemaldatav Seade Unite 401: ideaalne duo haridusele. Räägime meeskonnatööst. Uskumatult mitmekülgse kahe-ühes kujundusega on Unite 401 ideaalne õpilasseade koostööl põhinevate õpikeskkondade jaoks. Tahvelarvuti ja sülearvuti kombinatsioon pakub hariduse jaoks kõige võimsamat mobiililahendust, mida võimaldab mgseries turvaline disain nutikaima hinnaga.

Projekti nimi : Unite 401, Disainerite nimi : Jp Inspiring Knowledge, Kliendi nimi : JP - inspiring knowledge.

Unite 401 Hariduse Jaoks Eemaldatav Seade

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.