Disainiajakiri
Disainiajakiri
Salongitool

Riza Air

Salongitool Kaasaegne disainitool, mis sobib klubide, elukohtade ja hotellide puhkealadeks. Valmistatud orgaanilise välimusega struktuuriga, millele on lisatud spetsiaalne võre seljal, Riza tool on realiseeritud ainult säästva täispuidu ja looduslike lakkidega. Kujunduse inspiratsioon pärineb katalaani arhitekti Antoni Gaudí töödest ja pärandist, mille modernistlik arhitekt jättis Barcelonasse, inspireerides kunagi looduselemente ja orgaanilist ilmet.

Projekti nimi : Riza Air, Disainerite nimi : Thelos Design Team, Kliendi nimi : Thelos.

Riza Air Salongitool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.