Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kinkekarp

Jack Daniel's

Kinkekarp Jack Danieli Tennessee viski luksuskinkikarp pole mitte ainult tavaline karp, mille sees on pudel. See ainulaadne pakendikonstruktsioon töötati välja suurepärase disainifunktsiooni, aga ka pudelite ohutu tarnimise ajal. Tänu suurtele avatud akendele näeme kogu kasti. Otse karbi kaudu saabuv valgus tõstab esile viski originaalset värvi ja toote puhtust. Kuigi kasti kaks külge on avatud, on väändejäikus suurepärane. Kinkekarp on täielikult valmistatud papist ja on täielikult mattlamineeritud kuumade stantsimis- ja surutrükielementidega.

Projekti nimi : Jack Daniel's, Disainerite nimi : Kantors Creative Club, Kliendi nimi : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Kinkekarp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.