Disainiajakiri
Disainiajakiri
Butiikhotell

108T Playhouse

Butiikhotell 108T Playhouse on boutique-hotell, mis pakub pilgu Singapuri eluviisile. Mänguliste meeliülendavate disainielementidega tutvumisel saavad külalised õppida tundma Singapuri pärandit, ajalugu ja kultuuri. Neid ootab autentne kogemus, kuna sviitides on mõeldud elamist, mitte ainult öö veetmist. Omaette sihtkoht, 108T mängumaja tervitab külastajaid oma ruumides viibima ja kogema, mis tunne on elada, töötada ja mängida kõik ühes kohas - nähtus, mis on üha levinum Singapuri maismaal.

Projekti nimi : 108T Playhouse, Disainerite nimi : Constance D. Tew, Kliendi nimi : Creative Mind Design Pte Ltd.

108T Playhouse Butiikhotell

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.