Disainiajakiri
Disainiajakiri
Järjehoidja

Brainfood

Järjehoidja Brainfoodi järjehoidjad on humoristlik lähenemine lugemistegevusele kui "aju toidule", seetõttu on need vormitud lusika, kahvli ja noaga! Sõltuvalt teie lugemist, kirjanduse laadist, võite valida õige kuju, nt. romantika- ja armastuslugude jaoks eelistage lusika järjehoidjat, filosoofia ja luule jaoks kahvlikujulist kuju ning komöödia- ja scifi-lugemiste jaoks võite valida nuga. Järjehoidjaid on paljudes teemades. Kreeka traditsioonilise suveniiri uue kujundusettepanekuna on siin kreeka toit, kreeka suvi ja kreeka motiivid.

Projekti nimi : Brainfood, Disainerite nimi : Natasha Chatziangeli, Kliendi nimi : Natasha Chatziangeli Design Studio.

Brainfood Järjehoidja

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.