Disainiajakiri
Disainiajakiri
Raamaturiiul

More Is Different

Raamaturiiul Mõeldes soovist pakkuda välja raamaturiiul, mis vähendaks toorainete kasutamist, kajastub More is Different (MID) ja ühendab puusepatööstuses esivanemate teadmised tänapäevase disaini teadmistega. Yves-Marie Geffroy annab raamatukapi kasutamisviisile uue tähenduse. Selle ajatu kujunduse ja ootamatu eksperimendi käigus leitakse kontseptsioon, mis ei kahjusta funktsiooni, esteetikat, vastupidavust ega jätkusuutlikkust.

Projekti nimi : More Is Different, Disainerite nimi : yves-marie Geffroy, Kliendi nimi : Yves-Marie Geffroy.

More Is Different Raamaturiiul

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.