Disainiajakiri
Disainiajakiri
Baarrestoran

IL MARE

Baarrestoran Selles restoranis kasutasime kontseptsiooni „lõigata ja kleepida”. Mitme restorani pidamiseks on hindamatu väärtusega proteiini kombinatsioonide disainilahenduste peentükkide kasutamine. Näiteks kaarekujuline kuju, mis ühendab kolonni ja lagi, saab kujunduse üheks tükiks ja läheb kindlasti pingist või baariletist kõrgemale. Loomulikult saab seda lihtsalt kasutada ka atmosfääri jagamiseks. Tegelikult on veel kolm restorani juba valminud ja see "lõigata ja kleepida" kujundus on avaldanud kasulikku mõju.

Projekti nimi : IL MARE, Disainerite nimi : Aiji Inoue, Kliendi nimi : Doyle Collection.

IL MARE Baarrestoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.