Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ripats

My Soul

Ripats Minu hinge ripats on klassikalise realismi kaasaegne kujundus, mis ühendab harmoonilise ja sujuva topoloogia lillede ja linnu realismiga. Valikliiliad ja kolibri pole juhuslik valik. Kolibir on tugevuse sümbol inimestele, kes on elus palju läbi elanud ning liiliad on tuntud oma pikaajalise õitsemise ja ilu poolest. Kahe sümboli kombinatsioon kujutab ajatut hinge, kes saavutab vaimse kasvu elus väljakutsete kaudu. Seda ripatsit võiks kasutada käevõru võlus.

Projekti nimi : My Soul, Disainerite nimi : Larisa Zolotova, Kliendi nimi : Larisa Zolotova.

My Soul Ripats

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.