Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotograafia

Livaboards of Maldives

Fotograafia Pilt on tehtud Maldiivide otsepoodide kaanefoto 2014. aastal. Selle pildistamiseks kasutati ühtlast drooni oktokopterit, mille külge oli kinnitatud Nikon D4. ainulaadne vaade Maldiivide mošeele, ideaalses asukohas ja keskkonnas. Idee oli näidata Maldiivide otseplaate oma ametlikus ajakirjas. Selle pildi inspiratsioon on pärit loodusest ja lihtsusest, silmas pidades kaanelehe kujundust. Pilt pidi olema võimalikult minimaalne, andes pildil ruumi ka kirjutatava teksti jaoks.

Projekti nimi : Livaboards of Maldives, Disainerite nimi : Ismail Niyaz Mohamed, Kliendi nimi : A.N Associates.

Livaboards of Maldives Fotograafia

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.