Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotograafia

Livaboards of Maldives

Fotograafia Pilt on tehtud Maldiivide otsepoodide kaanefoto 2014. aastal. Selle pildistamiseks kasutati ühtlast drooni oktokopterit, mille külge oli kinnitatud Nikon D4. ainulaadne vaade Maldiivide mošeele, ideaalses asukohas ja keskkonnas. Idee oli näidata Maldiivide otseplaate oma ametlikus ajakirjas. Selle pildi inspiratsioon on pärit loodusest ja lihtsusest, silmas pidades kaanelehe kujundust. Pilt pidi olema võimalikult minimaalne, andes pildil ruumi ka kirjutatava teksti jaoks.

Projekti nimi : Livaboards of Maldives, Disainerite nimi : Ismail Niyaz Mohamed, Kliendi nimi : A.N Associates.

Livaboards of Maldives Fotograafia

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.