Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotelli Sisekujundus

New Beacon

Hotelli Sisekujundus Ruum on konteiner. Kujundaja infundeerib sellesse emotsiooni ja ruumi elemente. Kombineerituna kosmose Noumenoni omadustega, viib disainer kosmose marsruudi paigutuse abil järelduse emotsioonidest järjestuseni ja moodustab siis tervikliku loo. Inimese emotsioonid sadestuvad ja sublimeeritakse kogemuste kaudu loomulikult. See kasutab tänapäevaseid tehnikaid iidse linna kultuuri metafoorimiseks ja näitab tuhandeid aastaid esteetilist tarkust. Kujundus räägib pealtvaatajana aeglaselt sellest, kuidas linn toidab tänapäevast inimelu oma kontekstiga.

Kliinik

Chibanewtown Ladies

Kliinik Selle disaini oluline element oli see, et haiglasse tulevad inimesed oleksid lõdvestunud. Ruumi eripärana on lisaks õendusruumile üles seatud leti moodi saareköök, et nad saaksid ooteruumis beebile piima teha. Lasteala, mis asub ruumi keskpunktis, on ruumi sümbol ja sellega saab lapsi vaadata kõikjal. Seinale asetatud diivanil on selline kõrgus, et rasedal oleks lihtsam istuda, seljanurk reguleeritakse ja padja kõvadust reguleeritakse nii, et see poleks liiga pehme.

Restoran

Jiao Tang

Restoran Projekt on Hiinas Chengdus asuv hotpot-restoran. Disaini inspiratsioon pärineb Neptuuni inimese ja looduse harmoonilisest koos eksisteerimisest. Restoran on korraldatud seitsme kujundusteemaga, et illustreerida lugusid Neptuunist. Filmi ja televisiooni, kunsti, teaduse ja tehnoloogia kontseptsioonid, mööbli, lampide, lauanõude jms originaalne dekoratiivne kujundus pakuvad külastajatele dramaatilisi ümbritsevaid elamusi. Materjali kollokatsioon ja kontrastsed värvid loovad ruumi atmosfääri. Ruumidevahelise suhtluse ja tarbijakogemuse suurendamiseks rakendatakse mehaanilist paigalduskunsti.

Salong

BeantoBar

Salong Selle kujunduse oluline element oli kasutatud materjalide atraktiivsuse esiletoomine. Peamine kasutatud materjal oli läänepunane seeder, mida kasutatakse ka nende esimeses kaupluses Jaapanis. Materjali näitamiseks viis Riki Watanabe üles mosaiikmustri, kuhjates tükid ükshaaval nagu parkett, kasutades materjalide olemust ebaühtlastes värvides. Vaatamata samade materjalide kasutamisele suutis Riki Watanabe neid välja lõigates edukalt väljendeid varieerida sõltuvalt vaatenurgast.

Rõngas

Wishing Well

Rõngas Oma unistustes roosiaias käies tuli Tippy vastu roosidega ümbritsetud kaevu. Seal vaatas ta kaevu sisse ja nägi öötähtede peegeldust ning esitas soovi. Öötähti tähistavad teemandid ja rubiin sümboliseerib tema sügavaimat kirge, unistusi ja lootusi, mida ta soovides hästi tegi. Sellel disainil on kohandatud roosilõikus, kuusnurkne rubiinküünis, mis on valmistatud 14K tahkest kullast. Naturaalsete lehtede tekstuuri näitamiseks on nikerdatud väikesed lehed. Rõngasriba toetab lamedat ülaosa ja kõverdub veidi sissepoole. Rõngasuurused tuleb matemaatiliselt arvutada.

Restoran

Nanjing Fishing Port

Restoran Projekt on ümberkorraldatud kolme korrusega restoran Nanjingis, pindala on umbes 2000 ruutmeetrit. Lisaks toitlustamisele ja koosolekutele on saadaval tee- ja veinikultuur. Dekoor seob omavahel erksa uue hiinlase tunde laest kuni kivi paigutuseni põrandal. Lagi on kaunistatud hiina iidsete sulgude ja katustega. See moodustab laes disaini peamise elemendi. Uue hiinlase tunnet tähistavad materjalid nagu puuspoon, kuldne roostevaba teras ja maal segatakse kokku, et luua uus hiinlaste tunneteruum.