Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontorikujundus

Brockman

Kontorikujundus Mäetööstuses tegutseva investeerimisühinguna on tõhusus ja tootlikkus ärirutiini põhiaspektid. Kujundus oli algselt inspireeritud loodusest. Veel üks inspiratsioon, mis disainis ilmneb, on rõhk geomeetrial. Need põhielemendid olid disainilahenduste esirinnas ja neid tõlgiti visuaalselt vormi ja ruumi geomeetriliste ja psühholoogiliste arusaamade abil. Maailmatasemel ärihoone prestiiži ja maine hoidmiseks sünnib klaasi ja terase abil ainulaadne ettevõtte areen.

Projekti nimi : Brockman , Disainerite nimi : Catherine Cheung, Kliendi nimi : THE XSS LIMITED.

Brockman  Kontorikujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.