Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontorikujundus

Brockman

Kontorikujundus Mäetööstuses tegutseva investeerimisühinguna on tõhusus ja tootlikkus ärirutiini põhiaspektid. Kujundus oli algselt inspireeritud loodusest. Veel üks inspiratsioon, mis disainis ilmneb, on rõhk geomeetrial. Need põhielemendid olid disainilahenduste esirinnas ja neid tõlgiti visuaalselt vormi ja ruumi geomeetriliste ja psühholoogiliste arusaamade abil. Maailmatasemel ärihoone prestiiži ja maine hoidmiseks sünnib klaasi ja terase abil ainulaadne ettevõtte areen.

Projekti nimi : Brockman , Disainerite nimi : Catherine Cheung, Kliendi nimi : THE XSS LIMITED.

Brockman  Kontorikujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.