Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontorikujundus

Brockman

Kontorikujundus Mäetööstuses tegutseva investeerimisühinguna on tõhusus ja tootlikkus ärirutiini põhiaspektid. Kujundus oli algselt inspireeritud loodusest. Veel üks inspiratsioon, mis disainis ilmneb, on rõhk geomeetrial. Need põhielemendid olid disainilahenduste esirinnas ja neid tõlgiti visuaalselt vormi ja ruumi geomeetriliste ja psühholoogiliste arusaamade abil. Maailmatasemel ärihoone prestiiži ja maine hoidmiseks sünnib klaasi ja terase abil ainulaadne ettevõtte areen.

Projekti nimi : Brockman , Disainerite nimi : Catherine Cheung, Kliendi nimi : THE XSS LIMITED.

Brockman  Kontorikujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.