Disainiajakiri
Disainiajakiri
Watchface Apps

TTMM

Watchface Apps TTMM on Pebble Time ja Pebble Time Round nutikellade vaatluspindade kollektsioon. Siit leiate kaks rakendust (nii Androidi kui ka iOS-i platvormile) 50 ja 18 mudeliga üle 600 värvivariatsioonis. TTMM on lihtne, minimaalne ja esteetiline numbrite ja abstraktsete infograafikute kombinatsioon. Nüüd saate oma aja stiili valida igal ajal.

KĂĽlalistemaja Arhitektuuri Kujundamine

Barn by a River

Külalistemaja Arhitektuuri Kujundamine Projekt “Ait jõe ääres” vastab väljakutsele luua asustatud ruum, tuginedes ökoloogilisele kaasatusele, ning pakub välja konkreetse arhitektuuri ja maastiku läbitungimise probleemi kohaliku lahenduse. Maja traditsiooniline arhetüüp tuuakse selle vormide askeetluse juurde. Katuse seederkivi ja rohelised seinad varjavad hoonet inimese loodud maastiku rohus ja põõsas. Klaasiseina tagant paistab kaljune jõeäär.

ParfĂĽmeeria Supermarket

Sense of Forest

Parfümeeria Supermarket Selle projekti inspiratsiooniks sai pilt poolläbipaistvast talvemetsast. Naturaalse puidu ja graniidi tekstuuride rohkus kastab vaataja plastiliste voogude ja loodusnähtude visuaalsete muljete voogu. Tööstuslikku tüüpi seadmeid pehmendavad punase ja rohelise oksüdeeritud vase värvid. Kauplus on tõmbe- ja suhtluskoht rohkem kui 2000 inimesele päevas.

ParfĂĽmeeriakauplus

Nostalgia

Parfümeeriakauplus 1960–1970 aastate tööstusmaastikud inspireerisid seda projekti. Kuumvaltsitud terasest metallkonstruktsioonid loovad antiutoopia realistliku intonatsiooni. Vanade aedade roostetav profiilplekk loob täieliku sõnavabaduse õhkkonna. Avatud tehnilised kommunikatsioonid, räbal krohv ja graniidist tööpinnad lisavad kuuekümnendate aastate interjööri tööstuslikku šikki.

KĂĽlalistemaja Sisekujundus

Barn by a River

Külalistemaja Sisekujundus Projekt “Ait jõe ääres” vastab väljakutsele luua asustatud ruum, tuginedes ökoloogilisele kaasatusele, ning pakub välja konkreetse arhitektuuri ja maastiku läbitungimise probleemi kohaliku lahenduse. Maja traditsiooniline arhetüüp tuuakse selle vormide askeetluse juurde. Katuse seederkivi ja rohelised seinad varjavad hoonet inimese loodud maastiku rohus ja põõsas. Klaasiseina tagant paistab kaljune jõeäär.

Valgustus

Thorn

Valgustus Uskudes, et looduses on võimalik orgaanilisi vorme kasvatada ja eristada, häirimata nende struktuuri ja ekspressiooni kokkusattumuste kaudu ning et inimestel on instinktiivne sugulus looduslike vormide vastu, ütles Yılmaz Dogan, et Thorni kujundamisel tahtis ta kasvu kajastada vormidega, mis jäljendada loodust ilma mõõtmete piiranguteta valgustuses. Thorn, mis on Thorn loodusliku haru inspiratsiooniallikas; kasvab juhuslikus struktuuris ja moodustab loomuliku kuju, vastab erinevatele vajadustele ja hea valgustuskujunduse korral pole tal suurusepiiranguid.